X Warmiński Jarmark Świąteczny

W tym roku pomiędzy 13 a 16 grudnia olsztyńska starówka rozbłyśnie bajecznymi światełkami i wypełni się rozkosznymi zapachami świątecznych przysmaków oraz dźwiękami muzyki wprowadzającymi wszystkich odwiedzających we wspaniały bożonarodzeniowy nastrój!

Już po raz dziesiąty stolica Warmii i Mazur zaprasza mieszkańców i turystów na wspólne kolędowanie i zaopatrzenie się w gwiazdkowe prezenty prosto od twórców rękodzieła!

Tradycyjnie największą radość sprawimy najmłodszym zapraszając ich na piękną wenecką karuzelę i do uwielbianego przez nich pociągu Świętego Mikołaja. W tym roku dodatkowe atrakcje przybędą wraz z tradycyjną ciężarówką Coca - Cola oraz z Świątecznym Konwojem Radia Zet.

W ostatnich latach okazywało się kilkakrotnie, że z pogodą trudno się dogadać i nie zawsze zima obdarzała nas śniegiem, który dopełniłby ten przedświąteczny klimat. Dlatego w tym roku nie oglądając się na kaprysy aury organizatorzy zaplanowali sztuczną nawierzchnię śniegową, na której odbędą się zajęcia akademii snowboardu!

Chyba nie trzeba więcej Państwa namawiać do pojawienia się na świątecznym jarmarku w Olsztynie? Najlepszym dowodem na to, że warto niech będzie fakt, że prawdziwy Święty Mikołaj przyjeżdża na tę imprezę co roku prosto z Rovaniemi! Tym razem także zapowiedział swoją obecność!