Koncert “W górach jest wszystko co kocham” – 04.12.2010

Już wkrótce w Olsztynie rozbrzmiewać będą melodie bliskie wszystkim tym, którzy ukochali sobie góry, przyrodę oraz wędrowanie. 
Dnia 4 grudnia 2010 (sobota) o godz. 18:00 w Centrum Edukacji i Kultury przy ulicy Parkowej 1 odbędzie się koncert poezji śpiewanej i piosenki turystycznej pt."W górach jest wszystko co kocham".

Cykliczna impreza jest nie lada gratką dla fanów poezji śpiewanej i piosenki turystycznej.

W tym roku wystąpią zespoły:

  • Dom o Zielonych Progach
  • Apolinary POlek
  • YesKiezSirumem

Dokładny opis:  http://wgorach.art.pl/koncerty/2010/olsztyn.html

Koncerty odbywają się m.in. w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi i innych miastach oraz w wielu schroniskach górskich. Celem koncertów jest przybliżenie piękna gór oraz twórczości artystów, dla których są one inspiracją. Zaczerpnięte z wiersza Jerzego Harasymowicza hasło "W górach jest wszystko co kocham" odnosi się do piosenek zabierających słuchacza w świat wędrówek po szlakach i poza nimi, świat dostojnych górskich bukowych lasów, połonin, a niekiedy zapomnianych i przez to magicznych miejsc których "nawet wiatr unika". Owe piosenki mówią też o wielu sprawach, z którymi spotykamy się na co dzień. Często są to opowieści o miłości, która jest w każdym z nas, ważnej, szczęśliwej, a czasami - bezpowrotnie utraconej. A najważniejsza w tym jest radość ze śpiewania i współprzebywania w gronie ludzi o tych samych pasjach i zbliżonej wrażliwości...

Miejsce koncertu: CEiIK, ul. Parkowa 1, OLSZTYN.

Kiedy: 4 grudnia 2010 (sobota), g. 18:00.

Bilety: w cenie 20 zł (ulgowy) i 30 zł (normalny) do nabycia przed koncertem.

Rezerwacja biletów: admin@mazury.pttk.pl

Organizatorzy:

 

Zapraszamy serdecznie...

fot. Michał Ciucias (archiwum 2005-2006)

 

Sponsorzy:

 

Patronat medialny:

 

Współorganizatorzy koncertu: