Gondolierzy z Nairobi

GONDOLIERZY_Z_NAIROBI (800x566)Serdecznie zapraszamy 2 maja, w imieniu Oranżerii Kultury do Lidzbarka Warmińskiego na spotkanie w Klubie Podróżnika

Ten Klub to miejsce spotkań ludzi lubiących podróżować, ludzi pragnących opowiedzieć o swoich wędrówkach, ludzi, którzy pragną o tych wyprawach posłuchać oraz obejrzeć zdjęcia z różnych zakątków świata.

Gościem tego spotkania będzie Łukasz Dąbrowski – podróżnik, miłośnik Afryki, biegacz, trener komunikacji. Łukasz Dąbrowski o pasji podróżowania : - Od prawie 20 lat podróżuję po różnych zakątkach naszego globu szukając tych nowych rzeczy spotykanych po raz pierwszy. Pasjonuje mnie odkrywanie tego co inne i nieznane. Podróż to zawsze okazja by zobaczyć świat, do którego nie jesteśmy na co dzień przyzwyczajeni, który nas zaskakuje. Zamieszkanie w innym kraju jeszcze bardziej wzmacnia te przeżycia. Także dlatego, że pozwala nas samych ujrzeć w nowym świetle. Swoje podróże uwieczniam na zdjęciach rejestrując różne ważne chwile. Zapraszam na spotkanie Gondolierzy z Nairobi ,by porozmawiać o mojej Afryce i obejrzeć kilka zdjęć.

Spotkanie pod tytułem Gondolierzy z Nairobi odbędzie w Bibliotece Cafe w Hotelu Krasicki o godzinie 18.00. Wstęp wolny.