Festiwal podróżniczy KORMORANY 2019

Mamy nadzieję, ze nie ma w naszym regionie nikogo, kto by nie wiedział, że co roku od lat dziewięciu odbywa się w Olsztynie Ogólnopolski Studencki Festiwal Podróżniczy o wdzięcznej nazwie KORMORANY.

Również tej wiosny spotkają się w Kortowie ci, którzy z legitymacją studencką w kieszeni przemierzyli ciekawe zakątki świata oraz ci, którzy takie podróże wciąż jeszcze tylko planują albo chcą po prostu posłuchać młodych ludzi z pasją.

W dniach 12-14 kwietnia 2019 r. odbędzie się IX Ogólnopolski Studencki Festiwal Podróży KORMORANY 2019, organizowany przez Akademicki Klub Turystyczny, działający przy Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Będzie to weekend pełen podróżniczych inspiracji, prelekcji, warsztatów i okazji do spotkania z fanami szlaków, gór, żagli, pociągów, autostopu, rowerów, schronisk  i... każdej okazji, aby spakować plecak i ruszyć na spotkanie z przygodą.

Podczas Festiwalu zostanie wybrana najciekawsza studencka podróż minionego roku. Autorzy najbardziej porywających opowieści nagrodzeni zostaną statuetką...kormorana! Bo jakżeby inaczej?

Serdecznie polecamy to wydarzenie Państwa uwadze! Wstęp na wszystkie prelekcje i prezentacje jest bezpłatny!

A studentów podróżników zachęcamy, by swoje wyprawy dokumentować i zaprezentować szerokiej publiczności już za rok!

Aktualności i więcej informacji na: https://www.facebook.com/OsfpKormorany/

//MK