Bohater z sąsiedztwa

Czasem z westchnieniem spoglądam w dawne czasy wspominając dzieciaki z sąsiedztwa, ich rodziny, nieustannie otwarte drzwi i społeczne więzi, które sprawiały, że nie było problemów nie do przezwyciężenia. Teraz mijam niejednokrotnie na klatce schodowej ludzi anonimowych. Nic o nich nie wiem, oprócz tego, że mieszkają obok...

logo_fbA przecież sąsiad to wielki, niedoceniany skarb!”Jak dobrze mieć sąsiada, on wiosną się uśmiechnie, jesienią zagada, a zimą ci pomoże przy węglu i przy koksie...” śpiewały Alibabki. Może i mój sąsiad ma jakieś talenty i umiejętności, którymi mógłby się podzielić? Może gdy nagle padnie nam pralka, lub spali się urodzinowy placek, sąsiedzka pomoc mogłaby być ostatnią deską ratunku? Tylko jak się o tym dowiedzieć?

Wtedy warto zajrzeć na stronę LokalniPomocnicy.pl. To serwis internetowy, który powstał w Olsztynie, by wyjść naprzeciw codziennym trudnościom każdego z nas i pomóc w znalezieniu kogoś, kto pozwoli nam owe trudności pokonać. A wszystko często tuż obok nas! Intuicyjny i bardzo prosty w obsłudze serwis, pomoże w wyjściu z sąsiedzkiej i lokalnej anonimowości, pozwoli w łatwy sposób stworzyć więź i poprowadzić do rozwiązania kłopotu.

Serwis jest miejscem, gdzie z jednej strony spotykają się „Pomocnicy” - ludzie z Twojego sąsiedztwa, którzy dysponują czasem, chęciami i odpowiednimi umiejętnościami, których Tobie może brakować; z drugiej „Zleceniodawcy” - czyli TY i twój zepsuty komputer czy nagła potrzeba opiekunki do dziecka. Pomoc ta nie musi się łączyć z bezpośrednim kontaktem, bo często potrzebujemy np. porady prawnej czy związanej ze zleceniem projektu strony internetowej, co doskonale można zrobić posługując się urządzeniami zdalnymi.

Dzięki serwisowi znajdziemy kogoś, kto może wyprowadzić naszego pupila, zrobić zakupy, naprawić instalację elektryczną czy udzielić korepetycji. A wszystko – jeśli tylko zechcesz - w najbliższym sąsiedztwie. Wystarczy bezpłatnie zarejestrować się na serwisie, napisać kilka słów o sobie i swoich umiejętnościach oraz podać dane kontaktowe i już można oczekiwać na potencjalnych zleceniobiorców. Szukając pomocnika wystarczy w wyszukiwarce wybrać kategorię i miasto swoich poszukiwań. Można również typować potencjalnego pomocnika, poprzez wyszukiwanie i zaznaczanie na mapie. Serwis umożliwia również pełniejszą informację, ocenę zleceniobiorcy poprzez system gwiazdek oraz zamieszczone o nim opinie i uwagi, co pozwala na weryfikację jego rzetelności i podjęcie decyzji o wybraniu właśnie tego pomocnika.

Serwis LokalniPomocnicy.pl jest bardzo prosty w obsłudze, przejrzysty i pozwala działać intuicyjnie. Pozwala również na korzystanie z niego na urządzeniach mobilnych. Sprawnie i szybko możesz stać się bohaterem swojego osiedla oraz rozwiązać niejedną sytuację z pozoru „bez wyjścia”. „Gdy furę zmartwień, kłopotów masz huk, do drzwi sąsiada zapukaj puk, puk”. Polecamy i popieramy!

I.Treutle