Relacja: Jacek Pałkiewicz – 04.10.2010

Jak to z wielkimi Sławami bywa, spóźnienia się zdarzają lecz Pan Jacek Pałkiewicz nawet przez chwile nie kazał na siebie czekać olsztyńskiej publiczności. Jak zapowiadaliśmy już wcześniej spotkanie miało się odbyć w poniedziałek 4.10.2010 i tak też się stało. Dobra organizacja przedsięwzięcia przez pracowników Planety 11 oraz wielowątkowy i bardzo ciekawy występ sprawił, że fani dokonań oraz twórczości literackiej Pana Pałkiewicza mogą czuć się usatysfakcjonowani.

 

Obejrzeliśmy zdjęcia z najróżniejszych zakątków naszego globu. Fotografie przedstawiały odległe miejsca, odmienne kultury i wszelkie ekstremalne warunki z jakimi przyszło Mu się zmierzyć.

Pan Jacek dał się poznać jako człowiek skromny, który pomimo swoich wybitnych osiągnięć potrafił opowiadać o sobie z należyta powściągliwością. Bardzo duże wrażenie zrobiło na nas pełne szacunku podejście do publiczności.

Zwieńczeniem wieczoru było otrzymanie autografu na przyniesionych ze sobą książkach. W bardzo korzystnych cenach sprzedawane były także najnowsze pozycje wydawnicze. Nie sposób nie wspomnieć o możliwości zrobienia sobie pamiątkowej fotografii z Gwiazdą wieczoru.

 

Piotr Gnaciński

 

fot. Michał Węgrzycki (2010-10-04, Planeta 11)