Wielki Konkurs „Przyroda Warmii i Mazur” – do wygrania atrakcyjne nagrody!

Zapraszamy wszystkich turystów i miłośników przyrody Warmii i Mazur do udziału w dwóch konkursach przyrodniczych. Ponownie do wygrania atrakcyjne, przydatne na szlaku nagrody !

 

1. Konkurs fotograficzny.

Samodzielnie wykonaną fotografię przedstawiającą przyrodę Warmii i Mazur jak fauna, flora, ochrona przyrody, jezioro, krajobraz naturalny itd., należy nadesłać pocztą e-mail na adres redakcji ( poczta@przyroda.mazury.pl) Preferowane są pliki JPG w rozmiarze minimalnym 2 Mpix. Komisja konkursowa oceni fotografie na podstawie kryteriów (opisanych w regulaminie) i wybierze trzy (3) osoby, które nadesłały najciekawsze fotografie. Nagrodami są trzy (3) zestawy atrakcyjnego sprzętu turystycznego. Nagrodzone fotografie zostaną opublikowane na łamach portalu www.przyroda.mazury.pl.

2. Konkurs na opis wycieczki.

Należy opisać trasę (propozycje) wycieczki na terenie parków lub rezerwatów na Warmii i Mazur. Może to być propozycja wycieczki pieszej, rowerowej lub interesującego spływu kajakowego. Komisja konkursowa oceni opisy wycieczek na podstawie kryteriów (opisanych w regulaminie) i wybierze trzy (3) osoby, które nadesłały najciekawszy i poprawny merytorycznie opis. Nagrodami są trzy (3) zestawy również atrakcyjnego sprzętu turystycznego oraz mapy. Nagrodzone opisy zostaną opublikowane na łamach portalu www.przyroda.mazury.pl.

Oba konkursy potrwają do 30 października 2012 r. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się 20 listopada 2012 r. o godz.19:00 na Spotkaniu Turystów klubu TRAMP w Olsztynie, w Galerii SOWA przy ul.Zamkowej 1.

Regulamin konkursu oraz informacje o nagrodach - regulamin.pdf

Organizatorzy konkursu:

  • Oddział Warmińsko-Mazurski PTTK
  • Portal www.przyroda.mazury.pl
  • Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie

Partnerzy konkursu:

  • Wydział Biologii i Biotechnologii UWM w Olsztynie
  • Sklep Turystyczny Olimp w Olsztynie
  • Wydawnictwo Kartograficzne "Compass"