II edycja otwartego pleneru fotograficznego “O Świcie”

30 marca 2014 r. o 6:30 rozpocznie się drugi, uliczny plener fotograficzny „O świcie” (już po zmianie czasu na letni – zmiana odbędzie się kilka godzin wcześniej!) Warmińsko-Mazurskie Stowarzyszenie Fotograficzne BLUR przy Miejskim Ośrodku Kultury w Olsztynie zaprasza wszystkich pasjonatów fotografii na uliczny plener fotograficzny. Początek pleneru zaplanowano na godzinę 6.30 w niedzielę, 30 marca. Wczesna pora będzie okazją do poznania prawdziwego oblicza miasta skąpanego w porannym świetle.

GTUczestnicy pleneru po krótkim wprowadzeniu ruszą z ronda Gen. Bema w stronę Zatorza. Obszar kreślony ulicami Limanowskiego, Niedziałkowskiego, Jagiellońską, Wojska Polskiego i torami kolejowymi będzie miejscem tej architektoniczno-społecznościowej eksploracji. Będziemy poszukiwać zdarzeń, wyjątkowych scen i ujęć Olsztyna. Wszyscy będą mogli się przekonać, jak wielką rolę odgrywa w fotografii światło, które potrafi całkowicie zmienić oblicze miasta.

Plener ma charakter otwarty. Do wzięcia udziału zaproszeni są wszyscy pasjonaci fotografii niezależnie od wieku, czy też poziomu fotograficznych umiejętności.

Udział w plenerze jest bezpłatny.
WYDARZENIA NA FACEBOOK
INFORMACJA NA STRONIE WWW